GRILL JA BBQ – mahlane maitseelamus! Kas Teid on ära tüüdanud juba tavaline süldilaud ja sooviksite pakkuda oma külalistele/klienditele teistsugust toitlustust ja otsite enda jaoks uut ja huvitavat lahendust saabuvale üritusele – siis tellige meilt meeldejääv ja mahlane maitseelamus GRILL&BBQ menüü näol. Ka aastaaeg ei ole meie jaoks takistus – pakume oma küpsetusteenuseid päikselisest varakevadest kuni lumise hilistalveni – öelge vaid aeg ja koht ning meie tuleme kohale ja hoolitseme kõige muu eest! Kaasa võtame ahju, tooraine ja kõik muu vajaliku. Teenuse lisandväärtuseks on kindlasti see, et tellitud piduroog valmib kliendi ja külaliste endi silme all. Lisaks pakume võimalust meilt BBQ ahjus küpsetatud lihatooteid ette tellida.

BBQ küpsetamisega tegelevad meil oma ala spetsialistid, kes on saanud ka parimad koolitused. BBQ ahjus küpsetatud lihatooteid maitsestatakse pidevalt spetsiaalse mopiga, mis tagab toote mahlasuse ja maitse ning seetõttu ei tule liha eelnevalt marineerida ja kõik toimub kohapeal ja värskelt! Seda kõike selleks, et tagada kliendile maksimaalne rahulolu ja parimad maitseelamused.

Peamiselt pakumegi BBQ ahjus küpsetatud mahlaseid sea- ja kanalihatooteid, aga meie menüüst ei puudu ka kala ja hõrgud köögiviljad. Nii leiab omale sobivaima lahenduse ka kõige nõudlikum toidugurmaan.